Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Hlava černocha, signováno a datováno dole uprostřed tužkou František Tichý 43, značeno ve štočku Neprodejné Tichý 36, litografie/bílý papír, 26 x 18 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |